П`ятниця, 26.04.2024, 21:02
Главная » 2018 » Жовтень » 20

Відділення фізики та астрономії факультету Математики, фізики та інформаційних технологій Одеського національного університету імені І.І.Мечникова запрошує одинадцятикласників взяти участь в роботі Заочної фізичної школи.

Метою школи є підготовка до ЗНО з фізики, підвищення мотивації для вступу на природничі та інженерні спеціальності університету.

Учасники Фізичної школи отримають завдання з кожного розділу фізики (9 турів). Анкета учасника та  завдання першого туру прикріплені в додатку.

Розв’язки  завдань (можно їх фотографії або скан-копії) слід надсилати на адресу phys@onu.edu.ua

Детальна інформація та завдання наступних турів розміщені на офіційному сайті Відділення фізики та астрономії  &n ... Читати далі »

Просмотров: 380 | Добавил: Ludmila | Дата: 20.10.2018