Субота, 27.04.2024, 13:41

Перелік організацій та установ, служб підтримки постраждалих осіб, до яких слід звернутися у випадку домашнього насильства

• До територіального органу поліції або за телефоном 102.
  • До служби у справах дітей та сім'ї, дітей та молоді  Миргородської  міської ради
  • До громадських організацій, які надають допомогу постраждалим від насильства.
  • До психолога, соціального педагога, класного керівника тощо.
  • До близької людини.
  • На телефони "Гарячих ліній".

Безкоштовні телефони "Гарячі лінії"

• Національна дитяча "гаряча лінія" Центру "Ла Страда-Україна"

0800500333  - дзвінки на лінію безкоштовні на всій території України. Консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи та соціальні працівникі.

• Національна "гаряча лінія" з протидії домашньому насильству

116-123, 0800500225 та 116-111 - можна отримати інформацію про організації та установи до яких, слід звернутися у конкретних ситуаціях, про перелік документів, які необхідно підготувати для звернення, поради щодо правильного їх складання, підтримку психолога анонімно в телефонному режимі.

• Омбудсмен з прав дитини в Україні Микола Миколайович Кулеба: 0442556450
  • Єдиний телефонний номер системи надання безоплатної правової допомоги: 0800213103

ЗУПИНИМО НАСИЛЬСТВО РАЗОМ!