Субота, 27.04.2024, 07:38

Свято Хелловін в Миргородській гімназії імені Т.Г.Шевченка

Нарешті гімназисти дочекалися свята Хелловіну. Воно відбулося 28 жовтня 2011року в актовій залі Миргородської гімназії імені Т.Г.Шевченка.

Організаторами вечірки були – Робін Белінскі (волонтер Миргородського міського центру соціальних служб для сім’ї та молоді) та Пасічник С.А. вчитель англійської мови гімназії.
Всі дуже ретельно підготувалися: всі учасники були одягнені в костюми відьом, привидів та вампірів,які були доречні на святі. Зала була прикрашена штучною павутиною, плакатами, намальованими учасниками свята, та декорацією цього свята. Атмосфера була максимально наближеною до того, як святкують це свято в Америці.
Та завданням організаторів було не тільки показати традиції цього свята, а й залучити дітей до вивчення англійської мови. Адже всі конкурси, та й саме спілкування з дітьми відбувалося англійською мовою.
Конкурсна програма вразила всіх своєю оригінальністю, а призи ще й своїм смаком, адже вони були привезені з Америки.
Діти отримали задоволення від цієї зустрічі. Дійство закінчилося Святковою дискотекою та солодким столом. Всі були у захваті!