Субота, 27.04.2024, 13:03

Козацькі розваги-2011

25 листопада, напередодні Дня Збройних Сил України, в нашій гімназії проходив традиційні змагання серед учнів 5 – х класів «Козацькі розваги».

Боротьба виявилася запеклою. Були проведені конкурси з м'ячем, з естафетними палицями, перетягування канату, та інші. Вболівальники не могли всидіти на місці і криками та оплесками підтримували своїх однокласників. Тільки останній конкурс зміг виявити переможця. Перемогу здобули учні 5 – А класу (класний керівник Неясова В.О..
Друге місце поділили учні 5 – Б класу (класний керівник Хижа Т.О.) та 5-В класу (класний керівник Погорєлов О.В.).
Вітаємо переможців, а переможеним бажаємо перемог у наступних змаганнях.
Висловлюємо подяку організаторам загань: вчителю фізкультури Сапункову Олександру Леонідовичу та міністру спорту нашої гімназії Денису Боряку.