Миргородська гімназія ім.Т.Г.Шевченка
Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області
Субота, 10.12.2016, 22:26
Вітаю Вас, Гість
Медалісти
1996-1997н.р.
Золота медаль Срібна медаль
Богданова Олена Костянтинівна Литвин Лариса Петрівна
Голуб Олена Вадимівна Суханова Тетяна Леонідівна
Грекова Наталія Нугзарівна Теодорович Олександр Юрійович
Діброва Світлана Володимирівна
Кора Інна Іванівна
Соколенко Юлія Федорівна
Сулим Яна Володимирівна
Федченко Олена Вікторівна
Ханко Валентин Георгійович
Черненко Марина Миколаїовна
Шуліка Олена Анатоліївна

1997-1998н.р.
Золота медаль Срібна медаль
Шафер Ярослав Вадимович Астапенко Юлія Геннадіївна
Кашуба Ольга Миколаївна Заяць Наталія Миколаївна
Сергієнко Юлія Володимирівна Нечипоренко Євген Сергійович
Новічіхіна Ольга Володимирівна
Афанасьєва Олена Євгеніївна
Городницька Наталія Іллівна
Грибченко Сергій Олександрович
Дзябенко Марина Анатоліївна
Іванко Тетяна Олександрівна
Ландар Анна Анатоліївна
Луценко Світлана Володимирівна
Мілько Сергії Іванович
Олексенко Ольга Сергіївна
Помарнацька Ірина Петрівна
Радько Роман Анатолійович
Шилов Володимир Володимирович

1998-1999н.р.
Золота медаль Срібна медаль
Крижанівська Ірина Віталіївна Верещака Марина Володимирівна
Безніщенко Ася Олександрівна Кальний Антон Олексійович
Бутенко Ірина Іванівна Ільїна Вікторія Олександрівна
Гудима Наталія Володимирівна Ландарь Ліана Іванівна
Довганюк Світлана Сергіївна Нефьодова Інна Олександрівна
Кударь Марія Олександрівна Олефір Марина Миколаївна
Матвійченко Оксана Миколаївна Паутова Тетяна Олександрівна
Молякова Оксана Миколаївна Сукеник Роман Валентинович
Пешніна Марія Олександровна Чуб Лілія Володимирівна
Ставна Ганна Василівна

1999-2000н.р.
Золота медаль Срібна медаль
Дерюга Іван Іванович Григоров Олександр Юрійович
Ємец Валерія Аедріївна Ларіонова Анна Євгуніївна
Квітка Ірина Володимирівна Шабанов Данило Миколайович
Кобрінь Ольга Миколаївна Шенгурова Анастасія Геннадіївна
Козинюк Ольга Олександрівна Семененко Ганна Григорівна
Кривобок Віра Анатоліївна
Криворучко Євгенія Петрівна
Ломакіна Наталія Вікторівна
Передерій Юлія Павлівна
Супруненко Олена Олександрівна
ЦисьТетяна Володимирівна

2000-2001н.р.
Золота медаль Срібна медаль
Бажан Віолетта Олекчіївна Глушко Олександр Миколайович
Домбровська Світлана Геннадіївна Правосуд Євген Григорович
Кальна Вікторія Юріївна
Лавицький Максим Михайлович
Матвійченко Ірина Миколаївна
Савчук Анна Олександрівна

2001-2002н.р.
Золота медаль Срібна медаль
Балакшій Наталія Володимировна Бондаренко Олександр Павлович
Величко Марія Сергіївна Герасименко Наталія Анатоліївна
Гавловський Євгеній Олександрович Поліщук Сергій Вікторович
Денисова Марія Анатоліївна
Ключко Антон Андрійович
Коп'як Маргарита Віталіївна
Криворучко Діна Петрівна
Лісінчук Сергій Миколайович
Наумова Тетяна Юріївна
Профатилова Наталія Олексіївна
Радько Марина Олександрівна
Савастеєнко Олександра Володимирівна
Соколовська Анастасія Володимирівна
Тимченко Альона Анатоліївна
Федорченко Ігор Миколайович
Вороновська Юлія Анатоліївна
Єфіменко Юлія Олександрівна
Карпенко Оксана Геннадіївна
Пилипенко Олександр Михайлович
Скопінцева Ольга Вікторівна

2002-2003н.р.
Золота медаль  
Гольтваніченко Станіслав Володимирович
Замотаєв Олександр Миколайович
Лазоренко Владислав Володимирович
Савастьянова Анна Олегівна
Солонцова Аліса Юріївна
Тарасюк Тетяна Олексіївна
Шпирна Іванна Анатоліївна

2003-2004н.р.
Золота медаль Срібна медаль
Богданов Максим Костянтинович Зубченко Анна Миколаївна
Бут Тетяна Іванівна Кузнєцова Ірина Олексіївна
Зотова Тетяна Володимирівна Нечипоренко Олександр Сергійович
Кузьменко Олена Миколаївна Толошна Аліна Віталіївна
Майборода Оксана Валеріївна Тамбова Ольга Сергіївна
Подобєд Юлія Вікторівна
Правосуд Олександра Григорівна
Самар Олена Володимирівна
Торубара Анна Олексіївна
Федорченко Марина Миколаївна