Четвер, 25.04.2024, 17:23
Главная » 2018 » Жовтень » 11
Враховуючи велике значення туристсько-краєзнавчої роботи у вихованні підростаючого покоління, з метою пропаганди здорового способу життя та підготовки туристських кадрів 11 жовтня 2018 року учні 5-6-х класів Миргородської гімназії імені Т.Г.Шевченка взяли участь у туристичних змаганнях до Всесвітнього дня туризму.

... Читати далі »
Просмотров: 366 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 11.10.2018 | Комментарии (0)

14 жовтня, на свято Покрови, в нашій державі відзначається День Українського козацтва. З нагоди цієї визначної події 10 жовтня у нашій гімназії пройшли змагання «Козацькі розваги» серед учнів 1-5 класів.
Учніпоказували свою спритність, силу, кмітливість.

Кожна команда представила свою назву, девіз та привітання суперникам.
Було проведено багато цікавих конкурсів таких як :«Хто сильніший»,«Гопак» - хто кого перетанцює, «Посадка і збирання картоплі», «Втеча полоненого козака з полону» «Майстерня художників - козаків » та інтелектуальний конкурс.

Просмотров: 344 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 11.10.2018 | Комментарии (0)