Миргородська гімназія ім.Т.Г.Шевченка
Субота, 10.12.2016, 22:24

Заступник директора з навчально-виховної роботи Бузанова Таїсія Михайлівна – учитель російської мови та зарубіжної літератури, учитель вищої категорії, має педагогічне звання «Старший учитель»

Заступник директора з виховної роботи Савастеєнко Володимир Володимирович – учитель російської мови та зарубіжної літератури, учитель вищої категорії, має педагогічне звання «Вчитель-методист»

Заступник директора по початковій школі Гутник Лариса Миколаївна – учитель початкових класів, учитель вищої категорії, має педагогічне звання «Старший учитель»
 Заступник директора з наукової роботи Міхіна Олена Михайлівна – учитель математики і фізики, учитель вищої категорії
Заступник директора з методичної роботи Уйміна Ольга Миколаївна – учитель російської мови та світової літератури, учитель вищої категорії,

Сьогодення потребує від сучасної школи, по-перше, вміння вижити за непростих умов існування у перехідну, переломну епоху, а по-друге, навчання та виховання нової людини, яка житиме, творитиме саме у цю епоху, тому адміністрація гімназії прикладає багато зусиль для чіткої та зосередженої роботи педагогічного колективу, щоб навчання та виховання було особистісно-зорієнтованим.