Вівторок, 19.03.2024, 07:16

Заступник директора з навчальної роботи Бузанова Таїсія Михайлівна – учитель зарубіжної літератури, учитель вищої категорії, має педагогічне звання «Учитель-методист»

Заступник директора з виховної роботи Аміралієва Наталія Миколаївна – учитель історії, учитель І-ї категорії

Заступник директора по початковій школі Гутник Лариса Миколаївна – учитель початкових класів, учитель вищої категорії, має педагогічне звання «Старший учитель»
 Заступник директора з навчальної роботи Міхіна Олена Михайлівна – учитель математики і фізики, учитель вищої категорії, має педагогічне звання «Старший учитель»
Заступник директора з навчальної роботи Уйміна Ольга Миколаївна – учитель французької мови та зарубіжної літератури, учитель вищої категорії, має педагогічне звання «Старший учитель»

Сьогодення потребує від сучасної школи, по-перше, вміння вижити за непростих умов існування у перехідну, переломну епоху, а по-друге, навчання та виховання нової людини, яка житиме, творитиме саме у цю епоху, тому адміністрація гімназії прикладає багато зусиль для чіткої та зосередженої роботи педагогічного колективу, щоб навчання та виховання було особистісно-зорієнтованим.