Вівторок, 19.03.2024, 06:46
Головна » Статті » Виховна робота

У розділі матеріалів: 112
Сторінки: 1 2 3 ... 11 12 »

Пам'ять – нескінченна книга, у якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок в ній вкарбовано криваво-чорним кольором. Одна із них - голодомор 1932-1933 р.р.
…Не було ні війни, ні посухи. А тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знає, скільки безневинних зійшло в могилу : старих і молодих, дітей і ще ненароджених у лонах матерів.
Національно-патріотичне виховання юного покоління | Переглядів: 178 | Додав: amiraliievanataliia | Дата: 07.12.2021

Національний урок пам’яті покликаний сприяти формуванню стійкого негативного ставлення громадян до фактів дискримінації, зневаги до людської гідності та зазіхань на право на життя. Гімназисти розкрили сутність трагедії Голокосту в Україні та висвітлили тему розстрілів у Бабиному Яру, розвивали навички критичного мислення через аналіз джерел та розширили сучасне сприйняття процесу вивчення історії.

[/c]
З метою популяризації спорту, здорового способу життя, розвитку Олімпійського руху в Україні в Миргородській гімназії імені Т.Г.Шевченка впродовж тижня було проведено ряд заходів.
Життя гімназистів | Переглядів: 163 | Додав: amiraliievanataliia | Дата: 21.09.2021

участь у Всеукраїнській освітній акції "Здоров'я без сорому" учнів Миргородської гімназії ім. Т.Г.Шевченка
Життя гімназистів | Переглядів: 154 | Додав: amiraliievanataliia | Дата: 14.09.2021

пам'яті Героїв Небесної Сотні".

[c][size=9]З метою збереження історичної пам’яті українського народу, утвердження національно-патріотичного виховання молоді в гімназії було проведено ряд заходів виховного та просвітницького характеру з дотриманням карантинних вимог.

Захід направлений на вшанування пам'яті жертв політичних репресій, привернення уваги учнів до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, відродження національної пам'яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства.
Сценарії заходів | Переглядів: 389 | Додав: nosenkohistory | Дата: 18.05.2020 | Коментарі (0)

Коронавірусне захворювання (COVID-19) несе із собою тривожність, стрес і невпевненість. Особливо сильно їх відчувають діти різного віку. Різні діти справляються з такими емоціями по-різному. Але якщо у житті вашої дитини реальністю стали закриття школи, скасування подій або розлука з друзями, ваша любов та підтримка потрібні їй зараз як ніколи.
Класному керівнику | Переглядів: 272 | Додав: nosenkohistory | Дата: 06.05.2020 | Коментарі (0)

Сценарій виховного заходу для ознайомлення учнів з історією здобуття державності України; формувати повагу до її символів; для прагнення берегти та захищати рідну країну, мати активну життєву позицію.
Сценарії заходів | Переглядів: 644 | Додав: nosenkohistory | Дата: 06.05.2020 | Коментарі (0)