П`ятниця, 19.04.2024, 04:07
Главная » 2018 » Жовтень » 20 » Заочна школа з фізики до ЗНО
Заочна школа з фізики до ЗНО

Відділення фізики та астрономії факультету Математики, фізики та інформаційних технологій Одеського національного університету імені І.І.Мечникова запрошує одинадцятикласників взяти участь в роботі Заочної фізичної школи.

Метою школи є підготовка до ЗНО з фізики, підвищення мотивації для вступу на природничі та інженерні спеціальності університету.

Учасники Фізичної школи отримають завдання з кожного розділу фізики (9 турів). Анкета учасника та  завдання першого туру прикріплені в додатку.

Розв’язки  завдань (можно їх фотографії або скан-копії) слід надсилати на адресу phys@onu.edu.ua

Детальна інформація та завдання наступних турів розміщені на офіційному сайті Відділення фізики та астрономії     http://phys.onu.edu.ua/uk/zaochna-fmsh

Навчання в школі є безкоштовним та передбачає послідовне виконання контрольних завдань з фізики (разом 9 турів), їх перевірку та рецензування викладачами факультету, повернення перевірених робіт учню.

Випускники школи попередніх років після складання ЗНО з фізики успішно навчаються в провідних університетах України і Світу.

Заступник декана ФМФІТ зі спеціальностей «фізика та астрономія» та «прикладна фізика та наноматеріали» Юрій Ніцук,

Просмотров: 380 | Добавил: Ludmila | Рейтинг: 0.0/0