Вівторок, 19.03.2024, 07:24

У категорії матеріалів: 5

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
ДПА | Переглядів: 203 | Додав: Ludmila | Дата: 15.10.2020

У 2008–2009 роках результати зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 1–12 балів зараховувалися випускникам загальноосвітніх навчальних закладів (далі – випускники) як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти (далі – ДПА).

Починаючи з 2015 року, результати зовнішнього незалежного оцінювання для випускників знову зараховуються як оцінки за ДПА ...

ДПА | Переглядів: 545 | Додав: Ludmila | Дата: 07.02.2017

Шановні дев’ятикласники!

Сьогодні на офіційному сайті гімназії розміщено орієнтовні матеріали ДПА з української літератури як одного з можливих предметів для ДПА за вибором за курс базової школи.
Остаточний вибір предмета (українська література чи англійська мова) буде зроблено на засіданні педагогічної ради гімназії у березні 2016 року.
Ознайомтесь, перш за все, із вступною частиною і можете приступати до розв’язування тестів: це допоможе вам налаштуватися на робочу атмосферу ДПА і перевірити рівень власних знань з української літератури, визначити слабкі місця у своїх знаннях і попрацювати над ними.

Успіхів Вам
З повагою – Олександр Григорович Аршинніков

ДПА | Переглядів: 590 | Додав: Ludmila | Дата: 13.04.2016

РОЗКЛАД
проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х класів за курс повної загальної середньої освіти Миргородської гімназії імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області у 2013/2014 навчальному році.

ДПА | Переглядів: 912 | Додав: Ludmila | Дата: 07.06.2014 | Коментарі (0)