11 листопада о 17:00 планується проведення вечора, присвяченому Хелловіну. - 10 Листопада 2016 - Миргородська гімназія
Субота, 10.12.2016, 22:26
Главная » 2016 » Листопад » 10 » 11 листопада о 17:00 планується проведення вечора, присвяченому Хелловіну.
11 листопада о 17:00 планується проведення вечора, присвяченому Хелловіну.

11 листопада о 17:00 у гімназії ім. Т. Г. Шевченка планується проведення вечора, присвяченому Хелловіну. Зазвичай, Хелловін- це свято поєднання потойбічного світу і реального, нечисті і добра. В гімназії учні 9-11 класів планують святкувати це жахливо-красиве свято традиційно, з дотриманням дрес-коду. Також, кожен клас має підготувати свій номер художньої самодіяльності та представити на конкурсі найоригінальніших костюмів свого претендента з класу. Планується проведення дискотеки, в якій кожна "нечисть" прийме активну участь. Минулого року ведучими були учениці 10-Б класу Бужора Юлія та Вікторія Мостова. На початку вечора проходили веселі конкурси, а потім - дискотека. За цим святкуванням спостерігали класні керівники 9-11 класів та пішли з вечора з яскравими враженнями від різноманіття образів.
В цьому році планується проведення Хелловіну за всіма його традиціями, але гімназисти додадуть своєї родзинки в це свято, що зробить їх святкування неповторним.

Просмотров: 33 | Добавил: peak3449 | Рейтинг: 5.0/1
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.