Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області
Понеділок, 21.01.2019, 23:40
Вітаю Вас, Гість


Працівник кримінальної міліції


Друзі сайту


Пошук


Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 30 31 »
1 жовтня у Миргородській гімназії відбулась зустріч інспектора ювенальної превенції Миргородського відділу поліції Головного управління національної поліції у Полтавській області інспектора поліції Заходи Яніни Сергіївни з учнями 5-А, 5-Б та 5-В класів. Під час зустрічі було проведено лекцію з превентивного виховання та відбулась роз’яснювально-профілактична бесіда щодо вчинення правопорушень серед неповнолітніх.

Учні гімназії уважно слухали розповідь інспектора про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб.

Окрім загальної теорії, під час правової бесіди Яніна Сергіївна пояснила дітям і основні правила безпечної поведінки, розповіла про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути. Діти брали активну участь у бесіді, просили пояснити конкретні правові ситуації, ставили питання за темою зустрічі.

Організація бесід і ... Читати далі »
Просмотров: 48 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 01.10.2018 | Комментарии (0)

Україна багата талановитими людьми, які своєю працею звеличують її. Це композитори і вчені, літератори і художники, співаки та інженери... І привели їх до вершин слави наполеглива праця та дитячі зіркові мрії. Наша гімназія теж багата на талановиту та обдаровану молодь, це довів щорічний фестиваль-конкурс «Таланти твої, гімназія!», який пройшов 28 вересня 2018 року.
Протягом двох годин у гімназії лунала музика, вірші, жарти, виступали танцювальні та вокальні колективи. Нагородою за виконавчу майстерність учнів були гучні схвальні оплески гостей та сміх у залі.
Доповнило та збагатило конкурс нагородження грамотами. Наші талановиті особистості змагалися в таких номінаціях: «Вокал», «Танець», «Гумореска», «Декламація», «Гра на музичному інструменті», «Світло-шоу», «Сценка». За підсумками проведеного заходу місця розподілилися таким чином:
5 – 6 класи
Номінація «Вокал»
1 місце
Невесела Ірина 6-Б
2 місце
Дмітрієва Діана т ... Читати далі »
Просмотров: 78 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 01.10.2018 | Комментарии (0)

Просмотров: 17 | Добавил: Ludmila | Дата: 28.09.2018

Європейський день боротьби з торгівлею людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища. Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі. За оцінками Міжнародного центру із запобігання злочинності ООН, щорічний грошовий обсяг за даний транснаціональний злочин становить 30 мільярдів доларів на рік, що робить його другим за величиною після торгівлі наркотиками.

Україна була серед перших країн у Європі, яка у 1998 році встановила кримінальну відповідальність за торгівлю людьми.  Читати далі..

 

Просмотров: 13 | Добавил: Ludmila | Дата: 28.09.2018

Всі ми з нетерпінням чекаємо прихід величавої і чарівної красуні-осені, яка дивує нас своїми барвами. А вже через місяць її господарювання ми збираємо її дарунки і проводимо свято квітів.

З 24 по 26 вересня в початковій школі нашої гімназії відбулася традиційна виставка квітів та декоративних композицій з природнього матеріалу. У виставці взяли участь учні 1-4 класів. Тут були представлені композиції, виготовлені не лише з квітів, а й з овочів та фруктів.

Цьогорічні композиції підкорили всіх своєю винахідливістю, оригінальністю.

Усі роботи разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися учні, батьки й учителі гімназії. Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції, а потім фотографувалися на згадку.

... Читати далі »
Просмотров: 29 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 26.09.2018 | Комментарии (0)

До 75-річниці визволення Миргородщини у нашій гімназії пройшла виставка квіткових композицій. Цьогорічна виставка була співзвучна нашому непростому сьогоденню і надзвичайно актуальна. Фантазії дітей вражали своєю різноманітністю та почуттям патріотизму.

Розмаїття композицій приваблювало око глядача. Всі вони були яскраві, цікаві й неповторні, патріотичний дух відчувався у кожній з них. Активну участь взяли майже всі класи гімназії. Дякуємо учням та їх класним керівникам.


... Читати далі »
Просмотров: 36 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 19.09.2018 | Комментарии (0)

14 вересня 2018 року в гімназії ім. Т.Г. Шевченка пройшли чергові вибори президента учнівського самоврядування. На цю посаду претендувало четверо кандидатів: учениця 9-Г класу Бойко Дарія, учениця 9-Г класу Полянська Валерія, учениця 9-Б класу Сіренко Катерина та учень 10-А класу Рябко Богдан.

Агітація кандидатів проходила активно, кожен із претендентів мав свою передвиборчу програму з цікавими ідеями урізноманітнення гімназійного життя. Напередодні дня виборів пройшла зустріч кандидатів зі своїми виборцями, під час якої присутні мали можливість поспілкуватись із претендентами на посаду президента гімназії.

До списків виборців було внесено 556 осіб. На виборчу дільницю прийшло та проголосувало 365 виборців, що становить 65%. За результатами підрахунку найбільше голосів отримала учениця 9-го класу Бойко Дарія. Щиро вітаємо нашого новообраного президента та бажаємо плідної праці на цій посаді.
... Читати далі »
Просмотров: 51 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 17.09.2018 | Комментарии (0)

З 10 по 24 вересня 2018р.

на офіційному сайті м.Миргорода відбудеться голосування за громадські проекти що фінансуватимуться з міського бюджету.

З метою поповнення фондів нашої бібліотеки сучасною цікавою літературою, просимо Вас підтримати наш «Проект № 8»: Поповненн ... Читати далі »

Просмотров: 55 | Добавил: Ludmila | Дата: 13.09.2018

7 вересня 2018 року в рамках проведення заходів щодо попередження правопорушень, злочинності серед учнів представниками благодійної організації «Світло надії» Галібіною Н.В. та Тшичкіною-Фирсовою Д.А. було проведено для учнів 9-х класів гімназії семінарське заняття «Профілактика споживання психоактивних речовин».

Захід було спрямовано на підвищення рівня поінформованості підлітків з проблем, пов'язаних з наркотиками, алкоголем, тютюнопалінням, профілактику поширення та вживання наркотичних речовин, пропаганду наукових знань щодо проблем алкоголізму та наркоманії, вироблення активної життєвої позиції та розвитку навичок, що запобігають уживанню психоактивних речовин.

... Читати далі »
Просмотров: 35 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 10.09.2018 | Комментарии (0)