Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області
Вівторок, 17.07.2018, 02:19
Вітаю Вас, Гість


Працівник кримінальної міліції


Друзі сайту


Пошук


Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 26 27 »
З метою формування національної свідомості школярів, виховання в них почуття патріотизму, з нагоди Дня Соборності України, 100-річчя прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної Ради, який проголошував незалежність України в гімназії було організовано та проведено комплекс заходів.
В урочисто прикрашеній актовій залі пройшов конкурс читців-декламаторів патріотчних віршів. Діти самостійно обирали вподобані поетичні твори, читаючи їх напам’ять, а фахове журі визначило кращих виконавців.
Класними керівниками проведено виховні години для учнів на тему: «Україна неподільна». На них діти висловлювали свої думки щодо здійснення мрії українського народу про Незалежну, Соборну національну державу, про майбутнє об'єднаної України, яку розбудовувати молодому поколінню патріотів своєї держави.
Згідно з планом виховної роботи до Дня Соборності України учні старших класів нашої гімназії підготували випуск святкового «Вісника Гімназії», на сторінках якого діти могли ді ... Читати далі »
Просмотров: 76 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 24.01.2018 | Комментарии (0)

На сьогодні в Україні спостерігається інтенсивне поширення захворюваності на кір в порівнянні з 2016 роком кількість хворих на кір зросла у 43 рази. У 2016 році їх було лише 78, а у 2017 році вже понад 3300 людей. Найвищі показники захворювання спостерігаються у західних регіонах та Одеській області,що поступово поширюються на інші регіони. В Одесі від ускладнень кору померло вже п’ять осіб, в тому числі 3 дітей.
По даним області ситуація по захворюваності на кір значно ускладнилася в останні місяці всього в області з початку року на даний час зареєстровано 22 випадки кору, з них 18 підтверджені лабораторно або епідеміологічно (контакт з лабораторно підтвердженим випадком), на 4 ще не отримані результати досліджень. Cеред захворілих 17 дітей (2 дитини першого року життя), 5 дорослих; 7 захворілих щеплені (3 захворілих щеплених – медичні працівники дитячих стаціонарів); проводиться розслідування кожного випадку кору, лабораторні (вірусологічні) дослідження, з’ясовувались можливі ... Читати далі »
Просмотров: 90 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 17.01.2018 | Комментарии (0)

Просмотров: 40 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 16.01.2018 | Комментарии (0)

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна самостійно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 9 до 31 січня 2018 року.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 24 березня з української мови і літератури, а 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною послугою. Докладніше про проходження пробного тестування, у тому числі про вартість, можна дізнатися на сайтах  ... Читати далі »

Просмотров: 57 | Добавил: Ludmila | Дата: 12.01.2018

Протягом 27-28 грудня 2017 року в Миргородській гімназії ім. Т.Г. Шевченка проходили новорічні ранки (для учнів 1-6 класів) та новорічні вечори (для учнів 7-11 класів).

Для молодших учнів було підготовлено виставу «Як собача Новий рік рятував». Діти продемонстрували свої карнавальні костюми. На святі діти співали, танцювали, читали вірші, а в кінці свята всі діти отримали від Діда Мороза та Снігуроньки новорічні подарунки.

Учні старшої вікової групи проявили свою акторську майстерність - продемонстрували те, як вони вміють перевтілюватися в зірок. Їхні новорічні привітання були у вигляді пародій, танців, пісень. Усі присутні отримали задоволення та новорічний настрій.

... Читати далі »
Просмотров: 106 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 02.01.2018 | Комментарии (0)

19 грудня 2017 року учні 9-х класів гімназії долучились до Всеукраїнського уроку місцевого самоврядування, що проходив у веб-форматі. Урок було проведено з метою підвищення іміджу місцевого самоврядування серед громадян, поширення ідей децентралізації, формування освітнього простору Нової української школи та підвищення політичної грамотності учнів.
Просмотров: 62 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 22.12.2017 | Комментарии (0)

24 та 31 березня 2018 року для всіх бажаючих ознайомитися з процедурою ЗНО, проводиться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пробне ЗНО).
Проведення пробного ЗНО здійснюється за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб.
Вартість одного пробного тесту у 2018 році для учасників порівняно з 2017 роком не змінилась і складає 129 гривень (по Харківському РЦОЯО). З 09 до 31 січня 2018 року на сайті Харківського РЦОЯО (http://zno- kharkiv.org.ua) у розділі «Пробне ЗНО» відбудеться реєстрація на пробне ЗНО для мешканців Полтавської, Сумської та Харківської областей.
У разі одночасного проведення пробного ЗНО з декількох навчальних предметів особа може зареєструватися для складання тесту лише з одного із цих навчальних предметів.
Реєстрація для участі в пробному ЗНО вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг із проведення пробного З ... Читати далі »

Просмотров: 78 | Добавил: Ludmila | Дата: 12.12.2017

[c]
Просмотров: 43 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 11.12.2017 | Комментарии (0)

21 листопада 2017 року учні 4-В класу Миргородської гімназії ім. Т.Г.Шевченка відвідали Пожежну частину м. Миргорода. Дітям продемонстрували пожежну техніку, яка стоїть напоготові , аварійно-рятувальне обладнання, показали обмундирування пожежника (навіть дали подихати в кисневу маску!!!). Школярі дізналися про внутрішнє обладнання пожежної частини,кімнату відпочинку, а також побували в диспетчерському пункті.

Кожна дитина усвідомила, що професія пожежника вимагає повної самовіддачі, величезної фізичної і моральної підготовки. Коли трапляється лихо, на допомогу завжди поспішають пожежники--рятівники, впевнені, сміливі, відважні і безстрашні. Четвертокласники подякували пожежникам за цікаву екскурсію і пообіцяли завжди дотримуватися правила пожежної безпеки.

 

Просмотров: 54 | Добавил: Ludmila | Дата: 06.12.2017