Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області
Вівторок, 22.01.2019, 01:09
Вітаю Вас, Гість


Працівник кримінальної міліції


Друзі сайту


Пошук


Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 30 31 »
02 листопада в нашій гімназії пройшов традиційний солодкий ярмарок. Цей захід проводиться кожного року, а тому вже полюбився, і його чекають з нетерпінням не тільки учні, а й батьки. Ретельна підготовка тривала протягом декількох днів. Учні та батьки 1-11 класів виставили багаті на «смаколики» столи, всі хто зміг прийти на захід не залишились сумними та голодними. Усюди лунав святковий настрій. Залучені до акції батьки й учні були активні, веселі та трохи заклопотані. Кожний, хто приніс «смаколики», зробив свій внесок у добру справу.

... Читати далі »
Просмотров: 45 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 05.11.2018 | Комментарии (0)

31 жовтня 2018 року в приміщенні актової зали гімназії відбулася зустріч учнів з воїном-захисником України Бородаєм Олегом Миколайовичем. З глибоким сумом та болем в очах учасник АТО ділився з учнями спогадами, що пережив разом зі своїми побратимами за час, проведений в зоні АТО, показуючи своїм прикладом, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це. Олег Миколайович також є автором віршів та пісень у яких в доступній формі розповідається про життя на війні, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство, про військові будні.

Від педагогічного колективу та учнівської молоді прозвучали щирі слова подяки і шани всім бійцям, які перебувають на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України, за їх бойовий дух, за незламний характер та жагу до перемоги. По закінченні зустрічі Олег Миколайович подарував бібліотеці гімназії власну збірку віршів «Відлуння окопів» та побажав всім присутнім у залі здоров’я ... Читати далі »
Просмотров: 33 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 02.11.2018 | Комментарии (0)

Відділення фізики та астрономії факультету Математики, фізики та інформаційних технологій Одеського національного університету імені І.І.Мечникова запрошує одинадцятикласників взяти участь в роботі Заочної фізичної школи.

Метою школи є підготовка до ЗНО з фізики, підвищення мотивації для вступу на природничі та інженерні спеціальності університету.

Учасники Фізичної школи отримають завдання з кожного розділу фізики (9 турів). Анкета учасника та  завдання першого туру прикріплені в додатку.

Розв’язки  завдань (можно їх фотографії або скан-копії) слід надсилати на адресу phys@onu.edu.ua  

Детальна інформація та завдання наступних турів розміщені на офіційному сайті Відділення фізики та астрономії  &n ... Читати далі »

Просмотров: 32 | Добавил: Ludmila | Дата: 20.10.2018

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі у пробному тестуванні, матимуть можливість:

  • ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
  • пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати резу ... Читати далі »
Просмотров: 31 | Добавил: Ludmila | Дата: 19.10.2018

Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.

... Читати далі »

Просмотров: 27 | Добавил: Ludmila | Дата: 19.10.2018

Враховуючи велике значення туристсько-краєзнавчої роботи у вихованні підростаючого покоління, з метою пропаганди здорового способу життя та підготовки туристських кадрів 11 жовтня 2018 року учні 5-6-х класів Миргородської гімназії імені Т.Г.Шевченка взяли участь у туристичних змаганнях до Всесвітнього дня туризму.


... Читати далі »
Просмотров: 27 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 11.10.2018 | Комментарии (0)

14 жовтня, на свято Покрови, в нашій державі відзначається День Українського козацтва. З нагоди цієї визначної події 10 жовтня у нашій гімназії пройшли змагання «Козацькі розваги» серед учнів 1-5 класів.
Учніпоказували свою спритність, силу, кмітливість.

Кожна команда представила свою назву, девіз та привітання суперникам.
Було проведено багато цікавих конкурсів таких як :«Хто сильніший»,«Гопак» - хто кого перетанцює, «Посадка і збирання картоплі», «Втеча полоненого козака з полону» «Майстерня художників - козаків » та інтелектуальний конкурс.


Просмотров: 23 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 11.10.2018 | Комментарии (0)

Працівниками миргородського центу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лавицькою Світланою Миколаївною та Козловою Вікторією Олегівною було проведено для 10-х класів гімназії виховний захід по попередженню торгівлі людьми «Життя на продаж. Використання дитячої праці».

Фахівцями центру було пояснено учням, що торгівля людьми означає здійснення з метою експлуатації вербування, перевезення, передачі, приховування або одержання людей шляхом погрози силою, її застосування або інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою, вразливістю положення або шляхом підкупу у вигляді платежів або вигод, для отримання згоди особи, що контролює іншу особу.

Наша країна плідно працює для запобігання торгівлею людьми. Але ми самі повинні бути уважними і обережними.

... Читати далі »
Просмотров: 29 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 09.10.2018 | Комментарии (0)

Протягом 3-8 жовтня 2018 року в нашій гімназії класними керівниками у 5-8 класах було організовано та проведено Всеукраїнські «уроки доброти» про гуманне та відповідальне ставлення до «чотирилапих». Мета проведених уроків полягала у необхідності навчити дітей гуманному ставленню до тварин.

На уроках вчителі розповідали про те, як правильно взаємодіяти з домашніми і бездомними тваринами, як допомогти їм у притулках, і чого робити ні в жодному разі не можна.
Всі наші вчителі хочуть щоб їх вихованці отримували в гімназії не тільки з базові знання з основних предметів, але й ставали добрішими до навколишнього середовища.... Читати далі »
Просмотров: 19 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 08.10.2018 | Комментарии (0)

Щорічно в першу неділю жовтня в нашій державі відмічається одне з найпотрібніших свят – День вчителя. Це свято для всіх вчителів та працівників сфери освіти – день, в який проголошуються роль та заслуги вчителів в процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоцінний внесок в розвиток суспільства.

В нашій рідній гімназії цього року цей день пройшов на «ура!». Зранку звучали пісні про вчителів, і тому кожен заходив до класних кімнат з ніжною усмішкою на обличчі. Наші учні під керівництвом педагога-організатора Хоменко Тетяни Олегівни підготували святковий концерт на честь вчителів, де висловлювали свою щиру подяку за любов, розуміння, за те, що допомагають стати на правильний життєвий шлях. На святі звучали пісні, гуморески, вірші, розігрувались сценки, демонструвались презентації та відеокліпи. І учні, і вчителі отримали велике задоволення від побаченого.
... Читати далі »
Просмотров: 50 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 08.10.2018 | Комментарии (0)