Четвер, 18.04.2024, 08:38
Главная » 2022 » Травень » 30 » Останній дзвоник - 2022
Останній дзвоник - 2022

Сьогодні у гімназії лунає «останній дзвоник». Завершується навчальний рік, починається пора канікул.

Для кожного з нас цей день має особливе значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Вітаємо усіх вас з цим світлим святом!

Дякуємо батькам, які спонукали дітей до науки, і вчителям, які ділилися своїми знаннями. Також дякуємо підростаючому поколінню за наполегливість і старанність у навчанні. Пам’ятайте: ви потрібні Миргороду, ви потрібні Україні! Майбутнє нашої держави — це ви!

Отож, гайда на канікули, щоб з новими силами і позитивними враженнями знову взятися за книжки у вересні!

Сьогодні особливий день для випускників. Для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях. Бажаємо вам амбітних планів і величних звершень, невгамовності і пошуку, ініціативи. Ви є тим поколінням, яке дійсно змінить нашу країну. Не виключено, що ваша місія — змінити весь світ. Тому бажаємо вам здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення.

Відеопривітання

Просмотров: 245 | Добавил: Ірина | Рейтинг: 3.0/1