П`ятниця, 29.03.2024, 10:53
Главная » 2022 » Квітень » 15 » ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!
Протягом січня 2022 р. було проведено І обласний тур Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби». На конкурсі було представлено 46 краєзнавчо-дослідницьких робіт. Аналіз робіт учасників, зі слів журі, засвідчив, що учнівська молодь Полтавщини проводить змістовну роботу з вивчення історико-культурної спадщини українського народу, досліджує історичну правду про боротьбу українського народу за державну незалежність.
Перше місце серед робіт тематичного напряму «Український національний визвольний
рух 1930-х років, періоду Другої світової війни та у повоєнні роки» виборола учениця гімназії

Агутіна Марія з роботою «Миргородець Антон Шевченко» (керівник Агутіна Н.І.).
Вітаємо Марію з перемогою!!! Нехай наполегливість і воля завжди приводять тебе до перемоги! Так тримати!!!

Просмотров: 161 | Добавил: amiraliievanataliia | Рейтинг: 0.0/0