Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області
Четвер, 22.04.2021, 22:35
Вітаю Вас, Гість
Главная » 2020 » Березень » 11
Шановні педагоги, батьки та учні Миргородської гімназії ім. Т.Г. Шевченка! Інформація щодо введення запобіжних заходів протидії поширенню коронавірусу у місті Миргороді буде розміщена на сайті гімназії 12 березня після 11.00. До того часу освітній процес відбуватиметься у звичайному режимі!

12 березня 2020 року о 10.30 годині в залі засідань міської ради скликають позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.
На розгляд засідання винесено питання про затвердження рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо введення запобіжних заходів протидії поширенню коронавірусу у місті Миргороді.
На засідання виконавчого комітету запрошують постійну комісію міської ради з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами, охорони здоров'я, материнства і дитинства; голів постійних комісій міської ради; керівників виконавчих органів ради; засоби масово ... Читати далі »
Просмотров: 228 | Добавил: Ірина | Дата: 11.03.2020 | Комментарии (0)

8 березня – це той особливий день в році, коли всюди відчувається присутність весняного тепла і щирої радості. У цей день прийнято вітати прекрасну половину людства: дівчаток і всіх жінок гімназії, дорогих мам і улюблених бабусь.


6 березня в нашій гімназії пройшов традиційний концерт, присвячений святу 8 Березня! Поринути в чарівні звуки музики, насолодитися виступом артистів танцювального та вокального жанру, прийняти привітання в цей день прийшли до актової зали гімназії представниці чарівної половини людства.
... Читати далі »
Просмотров: 136 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 11.03.2020 | Комментарии (0)