Четвер, 25.04.2024, 00:31
Главная » 2020 » Березень » 11 » Святковий концерт
Святковий концерт
8 березня – це той особливий день в році, коли всюди відчувається присутність весняного тепла і щирої радості. У цей день прийнято вітати прекрасну половину людства: дівчаток і всіх жінок гімназії, дорогих мам і улюблених бабусь.

6 березня в нашій гімназії пройшов традиційний концерт, присвячений святу 8 Березня! Поринути в чарівні звуки музики, насолодитися виступом артистів танцювального та вокального жанру, прийняти привітання в цей день прийшли до актової зали гімназії представниці чарівної половини людства.

Учнівське самоврядування привітало всіх присутніх власноруч виготовленими з паперу квітами. Концерт пройшов у доброзичливій, приємній атмосфері, а гучні оплески для всіх учасників стали нагородою за їхні старання. Вчителі гімназії висловлюють подяку усім артистам за доставлену радість і гарний настрій в передсвятковий день.
Просмотров: 295 | Добавил: nosenkohistory | Рейтинг: 0.0/0