Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області
Неділя, 27.09.2020, 02:46
Вітаю Вас, Гість
Архів записів
Працівник кримінальної поліції


Друзі сайту


Пошук


Главная » 2017 » Листопад » 14
10 листопада 2017 року в рамках Місячника правових знань заступником директора з виховної роботи Носенком В.А. та вчителем правознавства Бузановим О.М. було проведено інтелектуально-розважальну гру «Правознавчий брейн-ринг». Участь у цьому дійстві взяли учні 9-10 класів, серед яких було сформовано 5 команд, які змагалися між собою на звання кращих знавців із правоосвітньої тематики. У тривалій боротьбі отримали заслужену перемогу учні 10-А класу, яким було вручено грамоту від директора гімназії.... Читати далі »
Просмотров: 265 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 14.11.2017 | Комментарии (0)

9 листопада 2017 року у Миргородській гімназії згідно з Планом заходів проведення Місячника правових знань, затвердженим Головним територіальним управлінням юстиції в Полтавській області й погодженим Департаментом освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, було проведено ряд заходів із правоосвітньої тематики «Знай свої права».
Один із таких заходів провела Лавицька Світлана Миколаївна, фахівець із соціальної роботи з Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді. Учні 5-7 класів гімназії, які були присутні на цьому заході, отримали можливість ознайомитися із загальнонаціональним правоосвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО».


... Читати далі »
Просмотров: 236 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 14.11.2017 | Комментарии (0)

9 листопада, у День української писемності, учні 10-Б та 11-А класу Миргородської гімназії імені Т.Г. Шевченка разом з усією Україною об'єдналися заради освітченого майбутнього, а саме писали Всеукраїнський диктант національної єдності.
Наша країна вже вісімнадцяте організувала цю патріотичну акцію. Цього року диктував текст всій Україні Олександр Авраменко. "Переглядаю світлини за попередні роки - і мене огортає гордість за нас, українців, що ми в усіх куточках батьківщини й далеко за її межами щороку пишучи диктант, творимо українську хвилю єдності", - говорить Авраменко. І справді, хто як не школярі, майбутнє України, здатні відновлювати і продовжувати народний дух.
Кількість учасників Радіодиктанту національної єдності постійно зростає, а географічно - поширюється. Листи надсилають слухачі різного віку з усіх областей України та з-за кордону. Традиційно диктант складається зі 100-120 слів. Девіз цьогорічного радіодиктанту - "Нас багато. Ми різні. Але нас об'єднує спіл ... Читати далі »
Просмотров: 233 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 14.11.2017 | Комментарии (0)