Вівторок, 16.04.2024, 06:47
Главная » 2017 » Листопад » 14 » До дня української писемності
До дня української писемності
9 листопада, у День української писемності, учні 10-Б та 11-А класу Миргородської гімназії імені Т.Г. Шевченка разом з усією Україною об'єдналися заради освітченого майбутнього, а саме писали Всеукраїнський диктант національної єдності.
Наша країна вже вісімнадцяте організувала цю патріотичну акцію. Цього року диктував текст всій Україні Олександр Авраменко. "Переглядаю світлини за попередні роки - і мене огортає гордість за нас, українців, що ми в усіх куточках батьківщини й далеко за її межами щороку пишучи диктант, творимо українську хвилю єдності", - говорить Авраменко. І справді, хто як не школярі, майбутнє України, здатні відновлювати і продовжувати народний дух.
Кількість учасників Радіодиктанту національної єдності постійно зростає, а географічно - поширюється. Листи надсилають слухачі різного віку з усіх областей України та з-за кордону. Традиційно диктант складається зі 100-120 слів. Девіз цьогорічного радіодиктанту - "Нас багато. Ми різні. Але нас об'єднує спільна мета.
Тож, пишімо диктант і закликаємо до цього наших дітей, адже вони - наше теперішнє і наше майбутнє.

Просмотров: 420 | Добавил: nosenkohistory | Рейтинг: 0.0/0