П`ятниця, 26.04.2024, 10:17
Главная » 2017 » Листопад » 14 » "Знай свої права"
"Знай свої права"
9 листопада 2017 року у Миргородській гімназії згідно з Планом заходів проведення Місячника правових знань, затвердженим Головним територіальним управлінням юстиції в Полтавській області й погодженим Департаментом освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, було проведено ряд заходів із правоосвітньої тематики «Знай свої права».
Один із таких заходів провела Лавицька Світлана Миколаївна, фахівець із соціальної роботи з Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді. Учні 5-7 класів гімназії, які були присутні на цьому заході, отримали можливість ознайомитися із загальнонаціональним правоосвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО».

Просмотров: 455 | Добавил: nosenkohistory | Рейтинг: 0.0/0