Субота, 27.04.2024, 06:42
Главная » 2014 » Лютий » 17

Колектив Миргородської гімназії ім. Т.Г.Шевченка свято шанує пам’ять  Великого Кобзаря, ім’я якого було повернуто нашому навчальному закладу ще 1998 року.

Робота із вшанування пам’яті Т.Шевченка  та популяризація його творчої спадщини  особливо активізувалася  у зв’язку із оголошенням Президентом України 2014 року& ... Читати далі »

Просмотров: 695 | Добавил: vvs1972 | Дата: 17.02.2014 | Комментарии (0)

Ось і настала довгоочікувана мить! Двері гімназії широко відчинилися для майбутніх першокласників. На порозі школи дітей радо зустріли вчителі Мерейда С. М., Панченко О. В, Бурко І. В. Вони вже зараз починають відкривати великий і цікавий світ знань малечі. Кожне заняття проходить у формі гри. Діти радо роблять свої перші кроки у неосяжний світ навчання. А батьків майбутніх школяриків директор гімназії Аршинніков О. Г. ознайомив з багаторічними традиціями школи, завуч Гутнік Л. М. познайомила з педагогічним колективом учителів початкових класів та розповіла про підготовку до школи іх дітей, психолог Баніт С. Г. представила психологічний портрет майбутнього першокласника.
Просмотров: 649 | Добавил: Ludmila | Дата: 17.02.2014 | Комментарии (0)

Згідно плану наступності з ДНЗ № 2 «Оленка» і вчителів початкових класів гімназії було проведено круглий стіл за участю вчителів і вихователів на тему «Дитина йде до школи». 27/01 було представлено проект «Психологічний портрет майбутнього першокласника», в якому психологом Баніт С.Г. розкрито психологічні аспекти дітей 6-річного віку. Заступник директора Гутнік Л.М. ознайомила з вимогами «Державного стандарту» і надала рекомендації щодо підготовки дітей до навчально-виховного процесу в школі. Було дано відповіді на всі хвилюючі питання батьків, які стосуються навчання в гімназії.

Просмотров: 702 | Добавил: Ludmila | Дата: 17.02.2014 | Комментарии (0)