П`ятниця, 29.03.2024, 08:37
Главная » 2014 » Лютий » 17 » Співпраця з дитячим садком : «Дитина йде до школи»
Співпраця з дитячим садком : «Дитина йде до школи»
Згідно плану наступності з ДНЗ № 2 «Оленка» і вчителів початкових класів гімназії було проведено круглий стіл за участю вчителів і вихователів на тему «Дитина йде до школи». 27/01 було представлено проект «Психологічний портрет майбутнього першокласника», в якому психологом Баніт С.Г. розкрито психологічні аспекти дітей 6-річного віку. Заступник директора Гутнік Л.М. ознайомила з вимогами «Державного стандарту» і надала рекомендації щодо підготовки дітей до навчально-виховного процесу в школі. Було дано відповіді на всі хвилюючі питання батьків, які стосуються навчання в гімназії.

Просмотров: 684 | Добавил: Ludmila | Рейтинг: 0.0/0