П`ятниця, 29.03.2024, 12:28
Главная » 2014 » Лютий » 17 » Перші кроки у світ знань!
Перші кроки у світ знань!
Ось і настала довгоочікувана мить! Двері гімназії широко відчинилися для майбутніх першокласників. На порозі школи дітей радо зустріли вчителі Мерейда С. М., Панченко О. В, Бурко І. В. Вони вже зараз починають відкривати великий і цікавий світ знань малечі. Кожне заняття проходить у формі гри. Діти радо роблять свої перші кроки у неосяжний світ навчання. А батьків майбутніх школяриків директор гімназії Аршинніков О. Г. ознайомив з багаторічними традиціями школи, завуч Гутнік Л. М. познайомила з педагогічним колективом учителів початкових класів та розповіла про підготовку до школи іх дітей, психолог Баніт С. Г. представила психологічний портрет майбутнього першокласника.
Просмотров: 646 | Добавил: Ludmila | Рейтинг: 0.0/0