Вівторок, 23.04.2024, 20:21
Головна » Статті » Виховна робота » Життя гімназистів

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

З метою популяризації спорту, здорового способу життя, розвитку Олімпійського руху в Україні в Миргородській гімназії імені Т.Г.Шевченка впродовж тижня було проведено ряд заходів. цікавим був Олімпійський урок, який підготували учителі фізичної культури гімназії. Він захопив дітей історією виникнення Олімпійських ігор та розповіддю про відомих людей, що віддали своє життя спорту.

Учні початкової ланки були активними учасниками свята «Осінні олімпійські ігри», яке підготували для них представники учнівського самоврядування.
На тематичних годинах «Спорт в житті моєї родини», які провели класні керівники, учні змогли поділитися досвідом та «рецептами» своєї сім’ї щодо дотримання здорового способу життя.

Усіх без винятку гімназистів захопив конкурс на найкращу фізкультхвилинку, проведену членами учнівського самоврядування.

Багато емоцій та спортивного азарту учням 8 класу подарував турнір з волейболу, який провели учителі фізичної культури. А спортивне свято «Спорт єднає» для учнів середньої школи переконало учителів фізичної культури, що дружба і спорт в гімназії – головні чинники у вихованні молодого здорового покоління.
Надовго запам’ятається дітям і працівникам освітнього закладу майстер – клас з оздоровчої гімнастики від учителя фізичної культури Яшонкової А.П.

Емоції зашкалювали, сміх і слова підтримки заполонили все: класи і спортзали, подвір’я і майданчики. Веселими та задоволеними залишилися всі учасники змагань. Ми ще раз переконалися, що в нашій гімназії навчаються і працюють сильні, спритні та сміливі люди.
Тож бажаємо спортсменам нових перемог! Не тільки гімназія, а й Миргород про вас має знати !
Категорія: Життя гімназистів | Додав: amiraliievanataliia (21.09.2021)
Переглядів: 166 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.