П`ятниця, 26.04.2024, 23:09
Главная » 2020 » Грудень » 9 » Ура! Наша гімназія - серед переможців проєкту Zero Waste School 2020
Ура! Наша гімназія - серед переможців проєкту Zero Waste School 2020

Навесні команда нашої гімназії вирішила взяти участь у проєкті Zero Waste School 2020 і потрапила у 75 відібраних команд!

Карантин вніс свої корективи, і навчання проходило дистанційно, але воно було насичене цікавими лекціями, неймовірними тренінгами, зустрічами онлайн з відомими людьми!

А потім ми працювали над своїм локальним проєктом!

Участь у проєкті змотивувала нас поширювати культуру сортування, сталого використання вторинної сировини. У нас з'явилися цікаві екоідеї!

І ось нарешті результат - наша команда серед 25 переможців! А наш подарунок неймовірний - це прес для брикетування відходів та передачі їх на переробку.

Ми впевнені, що на цьому не зупинимося і будемо рухатися вперед до плекання екосвідомості наших гімназистів та мешканців рідного міста!

Більше інформації про проєкт можна знайти за посиланням: https://www.klitschkofoundation.org/news/peremozhtsi-proektu-zero-waste-school-2020/

Просмотров: 199 | Добавил: Ірина | Рейтинг: 5.0/1