Середа, 24.04.2024, 13:38
Главная » 2020 » Березень » 2 » Підсумки Благодійного ярмарку
Підсумки Благодійного ярмарку
Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно пройшов Благодійний ярмарок в гімназії. Ще від самого ранку і діти, і батьки несли із собою різноманітну смакоту, приготовану вдома.

Цьогорічний ярмарок відрізнявся тим, що всі зібрані кошти були направлені на лікування нашої учениці Єгельської Ніки. 31197 гривень – саме таку суму вдалося виторгувати на ярмарку, ще 5670 гривень зібрали вчителі гімназії.

І якщо експозиції від початкової школи представляли батьки, то більш старші діти брали ініціативу у власні руки, продаючи та рекламуючи свій смачний товар. А загалом, дуже хочеться подякувати за активність, ініціативність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до цієї нашої цікавої та потрібної справи.

Наші діти, долучаючись до таких заходів, відчувають, що роблять щось потрібне і корисне, формують у собі активну громадянську позицію людей, небайдужих до потреб та проблем інших.
Просмотров: 290 | Добавил: nosenkohistory | Рейтинг: 0.0/0