П`ятниця, 26.04.2024, 11:04
Главная » 2020 » Березень » 6 » День сірника в гімназії
День сірника в гімназії

2 березня святкують Міжнародний день сірника. З якої причини День сірника відзначають саме в цей день — однієї версії не існує. Але можна однозначно сказати, що така побутова дрібничка варта нашої уваги та власного свята. Сьогодні для видобування вогню існує безліч способів, але варто озирнутися у минуле, і стає очевидно, що сірники стали науковим проривом. До цих пір така проста річ як сірник залишається нашим помічником, який економить сили і час.
Для учнів початкової школи гімназійним учнівським самоврядуванням було проведено в цей день низку заходів. Наші молодші школярі мали змогу дізнатися про важливі властивості сірників та спробували розв’язати логічні завдання з сірниками.

На сьогоднішній день для сірників знайшли й інше застосування, крім основного. Умільці роблять із сірників вироби, дітей вчать рахунком на прикладі сірників (замість рахункових паличок), їх використовують для фокусів, замість зубочисток, ватних паличок.
Просмотров: 252 | Добавил: nosenkohistory | Рейтинг: 0.0/0