Субота, 20.04.2024, 10:50
Главная » 2020 » Травень » 19
15 квітня стартував в онлайн-форматі «Zero Waste School» — проєкт для учнів, вчителів та директорів, покликаний запровадити культуру сортування відходів у школах та громадах.
У проєкті бере участь 75 шкіл з усієї України. Серед них і команда Миргородської гімназії ім. Т.Г.Шевченка у складі Бойко Дар’ї та Качура Назара, учнів 10 класу, Шевченко І.В., директора закладу, і Карабута О.В., учителя географії.
На даний час миргородська команда разом з іншими уже взяла участь у різноманітних заходах в рамках проєкту:
прослухала лекції про сортування та екодружній спосіб життя Аліни Носенко, директора фонду Klitschko Foundation, про шляхи вирішення складних ситуацій та методи комунікацій (спікер – Софія Тарасюк) і комунікацію у соцмережах (спікер – Марія Паливода), лекцію «Стратегія переговорів: як домовитися на взаємовигідних умовах» (спікер – Олександр Мухін);
виконала домашні завдання: намалювала карту міста та позначила на ній найбільш проблемні з екологічної точ ... Читати далі »
Просмотров: 224 | Добавил: Ірина | Дата: 19.05.2020 | Комментарии (0)