Четвер, 25.04.2024, 02:53
Главная » 2019 » Вересень » 16
«Олімпійський урок» у нашій гімназії – це цикл спортивно-виховних заходів, який має різні види та форми і проводиться з метою навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

Особливо запам’ятався нашим гімназистам урок-зустріч зі справжньою легендою спортивної Миргородщини Анастасією Йосипівною Донніковою, яка ще в далекому 1980 році була учасницею естафети Олімпійського вогню. Дітям було цікаво дізнатися про спортивні досягнення спортсменки з підкорення Говерли, Марафонського забігу на 100 км та про інші її перемоги.
... Читати далі »
Просмотров: 306 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 16.09.2019 | Комментарии (0)