Четвер, 25.04.2024, 15:03
Главная » 2019 » Лютий » 22

У нашій гімназії відбулися заходи з метою вшанування героїв Небесної Сотні, виховання поваги до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості та виховання учнів у національно – патріотичному дусі.

Протягом тижня відбувся конкурс плакатів «Герої не вмирають», в якому прийняли участь 5-9 класи. 20 лютого учні прийшли до гімназії з жовто-блакитними стрічками. Також в цей день було організовано та проведено загальногімназійний захід «Відкритий мікрофон». Учні декламували вірші, читали спогади учасників подій про масові акції протесту в Україні, що відбувались протягом листопада 2013 року - лютого 2014 року.

У 5-11 класах упродовж тижня пройшли години спілкування, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні: «Слава небе ... Читати далі »

Просмотров: 364 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 22.02.2019 | Комментарии (0)