Середа, 24.04.2024, 12:59
Главная » 2014 » Вересень » 17
З 8 по 18 вересня учні та вчителі Миргородської гімназії імені Т.Г. Шевченка взяли участь у проведенні "Олімпійського тижня". Дана ініціатива НОК України, спрямована на популяризацію спорту, здорового способу життя. В ході її проведення в гімназії організовано чимало заходів. Так, на уроках української мови школярі вивчали олімпійські традиції та легенди різних країн світу, а на уроках історії та географії дізнавались про положення та звичаї Олімпійських держав, міста, де проводились попередні Олімпійські ігри та традиції Олімпійського руху в Україні. На уроках музики школярі ознайомились з гімнами, народними піснями інших держав. Вчителі образотворчого мистецтва та трудового навчання провели конкурс на кращ ... Читати далі »
Просмотров: 1047 | Добавил: vvs1972 | Дата: 17.09.2014 | Комментарии (0)