Четвер, 18.04.2024, 09:09
Главная » 2014 » Вересень » 17 » Олімпійський рух Миргородської гімназії імені Т.Г. Шевченка
Олімпійський рух Миргородської гімназії імені Т.Г. Шевченка
З 8 по 18 вересня учні та вчителі Миргородської гімназії імені Т.Г. Шевченка взяли участь у проведенні "Олімпійського тижня". Дана ініціатива НОК України, спрямована на популяризацію спорту, здорового способу життя. В ході її проведення в гімназії організовано чимало заходів. Так, на уроках української мови школярі вивчали олімпійські традиції та легенди різних країн світу, а на уроках історії та географії дізнавались про положення та звичаї Олімпійських держав, міста, де проводились попередні Олімпійські ігри та традиції Олімпійського руху в Україні. На уроках музики школярі ознайомились з гімнами, народними піснями інших держав. Вчителі образотворчого мистецтва та трудового навчання провели конкурс на кращий малюнок зі спортивної тематики. На уроках фізкультури дітям було проведено цікаві уроки на Олімпійську тематику,проведені змагання з футболу. 14 вересня учні 5-6 класу, класний керівник Пасічник С.А., провели свято «Папа, мама, я - олімпійська сім'я» у березовому гаю. У проведенні свята було залучено станцію туристів на чолі з директором Ніколаєнко В.Л. та керівниками гуртків. де діти разом з батьками брали участь в туристичних змаганнях. Приватний підприємець Агеєнко К.В. провів дітям і дорослим гру «Лазертаг», де вони змагалися у воєнній підготовці. Також був запрошений полковник у відставці Козинюк О.Г.,який допомагав і консультував учасників. Після змагань діти разом з батьками скоштували смачну кашу,що самі приготували. Завершився "Олімпійський тиждень" святковим олімпійським змаганням з туризму, у якій взяли участь учні 5-8 класів. "Олімпійський тиждень" проходив у гімназії різноманітно і добре підготовлено, адже це має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя, забезпечення розвитку Олімпійського руху в Україні та залучення дітей до спорту.
Просмотров: 1047 | Добавил: vvs1972 | Рейтинг: 0.0/0