Субота, 20.04.2024, 06:37
Главная » 2013 » Жовтень » 18
Учні Миргородської гімназії імені Т.Г.Шевченка завжди беруть активну участь у проведенні конкурсів різних спрямувань і рівнів. Так у вересні цього року одинадцятикласниці гімназії Дєдкова Ольга та Юрова Надія представили свої роботи на розгляд журі відбіркового (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць», який має на меті привернення уваги до розвитку українсько-литовських відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганду європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою, розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції. Робота Дєдкової О. була визнана кращою і взяла участь у наступному (обласному) етапі конкурсу, де також посіла І місце. Тож щиро вітаємо Ольгу й бажаємо успіху і перемоги на всеукраїнському рівні цього конкурсу.
Я – європеєць. Я – дитина сучасного світу, яка не забуває історію своєї країни, шанує рідну мову, не принижуючи інші. Я знаю свою ... Читати далі »
Просмотров: 1148 | Добавил: vvs1972 | Дата: 18.10.2013 | Комментарии (0)