Четвер, 09.05.2024, 12:46
Главная » 2012 » Лютий » 01

Кафедра іноземних мов та світової літератури

Кожна школа пишається своїми найкращими учнями. Не є виключенням і наша Миргородська гімназія ім. Т. Г. Шевченка. Адже в ній навчаються розумні, талановиті й наполегливі діти. Одними з найкращих є представники кафедри іноземних мов та світової літератури. Кожного року вони виборюють призові місця на ІІ (міському) і ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з англійської, французької мови, з російської мови та літератури.

Плідним і результативним уже став 2011-2012 навчальний рік. Пройшов тільки ІІ етап олімпіад, але нам уже є чим гордитися. Наші учні зайняли призові місця на ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови:
І місце – Різніченко Володимир (11-А клас, учитель – Боброва І. В.)
І місце – Максимова Олександра (8-А клас, учитель – Калітвінцева Л. І),
ІІ місце – Сидоренко Анна (9-В клас, учитель – Пасічник С. А.),
ІІІ місце – Галицький Владислав (9-А клас, учитель – Пасічник ... Читати далі »
Просмотров: 1043 | Добавил: Buzanova | Дата: 01.02.2012 | Комментарии (0)