Середа, 08.05.2024, 10:58
Главная » 2012 » Лютий » 1 » Олімпіади, конкурси (2011-2012 навчальний рік)
Олімпіади, конкурси (2011-2012 навчальний рік)

Кафедра іноземних мов та світової літератури

Кожна школа пишається своїми найкращими учнями. Не є виключенням і наша Миргородська гімназія ім. Т. Г. Шевченка. Адже в ній навчаються розумні, талановиті й наполегливі діти. Одними з найкращих є представники кафедри іноземних мов та світової літератури. Кожного року вони виборюють призові місця на ІІ (міському) і ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з англійської, французької мови, з російської мови та літератури.

Плідним і результативним уже став 2011-2012 навчальний рік. Пройшов тільки ІІ етап олімпіад, але нам уже є чим гордитися. Наші учні зайняли призові місця на ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови:
І місце – Різніченко Володимир (11-А клас, учитель – Боброва І. В.)
І місце – Максимова Олександра (8-А клас, учитель – Калітвінцева Л. І),
ІІ місце – Сидоренко Анна (9-В клас, учитель – Пасічник С. А.),
ІІІ місце – Галицький Владислав (9-А клас, учитель – Пасічник С. А.).

На ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови уже який рік поспіль мають прекрасні результати вихованці Уйміної О.М., які вивчають цю мову тільки факультативно:
І місце зайняв учень 11-А класу Різніченко Володимир,
ІІ місце – учениця 11-В класу Маляр Наталія.

У 2010-2011 навчальному році відновила своє існування олімпіада з російської мови та літератури. Гімназисти гідно представили свій навчальний заклад і на ній. На ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури вони мали такі результати:
І місце посіли:
Дєдкова Ольга (9-Г клас, учитель – Шевченко І. В.),
Орлова Вікторія (10-Б клас, учитель – Бузанова Т. М.),
Ремблевська Тетяна (11-А клас, учитель – Уйміна О. М.);
ІІІ місце зайняла учениця 10-В класу Кривко Євгенія (учитель – Уйміна О. М.)
Гідно представили свою гімназію та місто Миргород на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з російської мови та літератури і посіли:
І місце - Дєдкова Ольга (9-Г клас, учитель – Шевченко І. В.),
ІІІ місце - Ремблевська Тетяна (11-А клас, учитель – Уйміна О. М.)
Вітаємо учнів гімназії та вчителів із заслуженою перемогою!!!
Просмотров: 1043 | Добавил: Buzanova | Рейтинг: 0.0/0