Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області
Неділя, 18.02.2018, 23:59
Вітаю Вас, Гість


Працівник кримінальної міліції


Друзі сайту


Пошук


Главная » 2016 » Листопад » 17 » З 7 по 14 листопада,проходить тиждень присвячений математичним, інформатичним наукам та фізиці.
11:25
З 7 по 14 листопада,проходить тиждень присвячений математичним, інформатичним наукам та фізиці.

З 7 по 14 листопада, у гімназії імені Т.Г.Шевченка проходить тиждень присвячений математичним, інформатичним наукам та фізиці. Гімназисти приготувались до нього креативно, підготувавши багато газет з оригінальним змістом. Один клас склав кросворд присвячений вченим-матиматикам, інший- "космічний" плакат з задачами по фізиці, а хтось приготував вислови або навіть афоризми про алгебру, геометрію. 
Протягом тижня перевіряються не тільки творчі здібності учнів, а й їх знання з точних наук. Кожного дня проходять відкриті заходи та брейринги, де змагаються найрозумніші представники класу. Заходи проводять старшокласники, які підтримують учасників. 
Відповідно до  тематики тижня вчителі математики, фізики й інформатики проводять відкриті уроки. Колеги- вчителі залюбки спостерігають за роботою як і вчителя, так і класу. Гімназисти на цьому тижні точних наук показують свою іншу сторону, і доказують, що можна вивчати важкі для більшості дітей предмети разом, і з креативом. Чекаємо на наступний тиждень, який буде присвячений українській мові та літературі, де учні нашої школи будуть відкривати для себе науку, а наука буде розкривати їх здібності.

Просмотров: 113 | Добавил: peak3449 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]