Субота, 20.04.2024, 05:52
Главная » 2016 » Листопад » 29

9 грудня у гімназії відбудеться найекстравагантніша подія року. Вся школа буде обирати джентельмена гімназії. Це подія, коли 9-11 класи обирають серед своїх однокласників найелегантнішого хлопця. Він, звісно, має бути вихованим, розумним та стильним, як справжній джентельмен та гідний учень гімназії. Конкурсна програма буде складатися з представлення учасника, де всі пізнають біографію та життєвий шлях. Потім клас повинен підтримати претендента танцем чи піснею, і згодом всі майбутні джентельмени позмагаються між собою в конкурсах. Журі буде пильно наглядати за всим що відбувається, і обере гідного джентельмена. Вечір ,як і всі інші вечори в гімназії, буде відкритим, тож, за змаганням можуть повболівати учні з інших шкіл Миргорода.

Просмотров: 492 | Добавил: peak3449 | Дата: 29.11.2016 | Комментарии (0)

Ні для кого не секрет, що нажаль наша країна живе під тиском окупантів та загарбників з боку Росії. Але попри все, вона - живе. І захищають її люди, які люблять її всім серцем та хвилюються про подальшу долю нації. Ці герої не мали б скільки впевненості у собі, якби не підтримка і мотивація з боку дітей. От і учні гімназії ім. Т.Г. Шевченка вирішили домогти українським воїнам. Весь шкільний тиждень з 21 по 25 листопада охочі до підтримки діти виробляли різні обереги власними руками, задля мотивації нашим бійцям. Звісно для них ця справа була приємною, адже роблячи це власними руками, вони наче вкладали частинку себе в Україну, і вірили що саме їх оберег запалить в серці кожного українського воїна вогонь. А отримавши чи то малюнок, чи то спеціальний кулон бійцю стане насамперед тепло і затишно на душі, так як він зн ... Читати далі »

Просмотров: 540 | Добавил: peak3449 | Дата: 29.11.2016 | Комментарии (0)