Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області
Субота, 08.08.2020, 19:58
Вітаю Вас, Гість
Архів записів
Працівник кримінальної поліції


Друзі сайту


Пошук


Главная » 2019 » Вересень » 23 » Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу
08:04
Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

У рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу (16-20 вересня) було організовано та проведено дві зустрічі з працівниками органів юстиції та соціальних служб.
Працівники Миргородського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лавицькою С. М. та Козловою В. О. з учнями 6-х класів було проведено тренінгове заняття «Профілактика булінгу в учнівському середовищі», метою якого було ознайомити учнів з поняттям, формами та структурою булінгу; виховувати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнала насильства; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки.

Заступник начальника та головний спеціаліст Миргородського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Зенцова І.М. та Мочаліна О.В. на зустрічі з учнями 8-х та 9-х класів розповіли про юридичну відповідальність за вчинення булінгу. Було проінформовано про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення цькування.
Загалом заходи були направлені на формування в учасників освітнього процесу нульової толерантності до будь-яких проявів булінгу.
Просмотров: 87 | Добавил: nosenkohistory | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]