Субота, 20.04.2024, 00:05
Главная » 2016 » Листопад » 29 » Учні гімназії ім. Т.Г. Шевченка вирішили домогти українським воїнам
Учні гімназії ім. Т.Г. Шевченка вирішили домогти українським воїнам

Ні для кого не секрет, що нажаль наша країна живе під тиском окупантів та загарбників з боку Росії. Але попри все, вона - живе. І захищають її люди, які люблять її всім серцем та хвилюються про подальшу долю нації. Ці герої не мали б скільки впевненості у собі, якби не підтримка і мотивація з боку дітей. От і учні гімназії ім. Т.Г. Шевченка вирішили домогти українським воїнам. Весь шкільний тиждень з 21 по 25 листопада охочі до підтримки діти виробляли різні обереги власними руками, задля мотивації нашим бійцям. Звісно для них ця справа була приємною, адже роблячи це власними руками, вони наче вкладали частинку себе в Україну, і вірили що саме їх оберег запалить в серці кожного українського воїна вогонь. А отримавши чи то малюнок, чи то спеціальний кулон бійцю стане насамперед тепло і затишно на душі, так як він знатиме, що в нього вірять школярі, вчителі, країна. Отже, учні миргородської гімназії на благодійному тижні подарували частинку себе для зміцнення національного духу.

Просмотров: 540 | Добавил: peak3449 | Рейтинг: 5.0/1