Четвер, 25.04.2024, 20:12
Главная » 2019 » Листопад » 18 » Тиждень толерантності
Тиждень толерантності
13 листопада у гімназії відбувся інтерактивний урок толерантності до Міжнародного дня незрячих.

З метою привернути увагу суспільства до людей з порушеннями зору, і розказати, що порушення зору не впливає на інтелект, що дуже багато незрячих людей є видатними музикантами, науковцями, митцями, державними діячами, підприємцями на урок толерантності запросили дітей 3-4 класів.

Було проведено цікаву вікторину для ознайомлення про Міжнародний день незрячих. Учасники виконали творчі завдання і усвідомили, що відчуває незряча людина, відчули, які складнощі виникають при виконанні найпростіших повсякденних справ у людей з порушеннями зору. Діти переконалися, наскільки важко сприймати цей світ, не бачачи його, зрозуміли, що підтримка потрібна кожній людині.

Просмотров: 266 | Добавил: nosenkohistory | Рейтинг: 0.0/0