П`ятниця, 19.04.2024, 21:51
Главная » 2014 » Вересень » 16 » сивочолий ветеран
сивочолий ветеран
Напередодні святкування 71-ї річниці визволення Миргорода від німецько-фашистських загарбників, у Миргородській гімназії імені Т. Г. Шевченка відбулася зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни. За запрошенням учнівського самоврядування до нас у гості завітав відомий активіст ветеранського руху, колишній освітянин Сахаров Костянтин Григорович. Костянтин Григорович провів урок мужності, адже виховуючи громадянина незалежної України, не можна оминути і виховання патріотичне, виховання на прикладі морального вибору реальних людей. Ветеран розповів учням багато цікавих фактів про ті важкі воєнні часи, про те як він у далекому минулому працював у нашій школі і взагалі про життя, як його потрібно прожити. Такі зустрічі школярів з ветеранами виховують патріотизм, шанобливе відношення до ветеранів, викликають співчуття та бажання бути корисними. Адже це дуже актуально сьогодні. Ми зичимо ветерану довгих років життя і сподіваємось, що ще не одне покоління учнів зможе задати йому запитання і дізнатися більше, і більше зрозуміти, і стати мудрішими.
Просмотров: 639 | Добавил: vvs1972 | Рейтинг: 0.0/0