Четвер, 28.03.2024, 13:28
Главная » 2019 » Грудень » 12 » Правовиховні уроки
Правовиховні уроки
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.07.2017 № 568-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права» (09 – 13 грудня 2019 року) соціальним педагогом гімназії Яковенко С.І. та практичним психологом Баніт С.Г. були проведені правовиховні заходи із запобігання та протидії булінгу.

Правові уроки, що підготували працівники гімназії, у цікавому форматі розповіли молодому поколінню про подолання цькувань у школі.
Учням розкрили поняття «булінг» та його види. Особливу увагу звернули на відповідальність, яка наступає за фізичне насильство, розповіли, як протидіяти насильству, як відрізнити типовий конфлікт і непорозуміння між дітьми від булінгу. Нагадали і про кібербулінг – цькування в онлайн-режимі.

Просмотров: 279 | Добавил: nosenkohistory | Рейтинг: 0.0/0