Вівторок, 23.04.2024, 08:20
Главная » 2019 » Грудень » 20

Вітаємо нашу команду (керівник Рассаднєва Катерина Русланівна) з І-м місцем в особисто-командній першості м. Миргород серед школярів зі скелелазіння "Кубок Святого Миколая" та з підсумковим І-м загальнокомандним місцем з туристської Спартакіади школярів міста Миргород. Молодці!
Просмотров: 293 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 20.12.2019 | Комментарии (0)

З 9 по 19 грудня Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було ініційовано проведення благодійної акції "Святий Миколай - дітям!".
До цього заходу традиційно долучилася й наша гімназія. Зібрані учнями та батьками подарунки будуть направлені для здійснення мрій дітей з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги, та дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Просмотров: 231 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 20.12.2019 | Комментарии (0)