Четвер, 25.04.2024, 01:42
Главная » 2013 » Жовтень » 31 » Ось і прийшли перші осінні канікули
Ось і прийшли перші осінні канікули
Ось і прийшли перші осінні канікули. Для першокласників вони запам’ятаються цікавими екскурсіями. Відбулися перші знайомства маленьких гімназистів з підприємствами нашого рідного міста Миргорода.
Давно відомим у нашому місті є Миргородське лісове господарство. Учні познайомилися під час екскурсії чим займаються його працівники.

Сучасне і успішне підприємство «ВЕЛС» відоме в усій Україні своїми чоловічими костюмами.

Воно гостинно розкрило двері у невідомий світ створення і пошиття стильного одягу. На власні очі діти побачили,як з тканини «народжується» готова річ.

Рятівники МНС –почесна професія. Це робота для сильних і сміливих. Сучасне обладнання допомагає людям справлятися з небезпечними ситуаціями.

Багато цікавого і у професії льотчика. У цьому переконалися діти, відвідавши музей та роздивившись на справжні літаки на аеродромі військової частини нашого міста.

Скільки цікавого і незвіданого ще чекає попереду!..
Просмотров: 736 | Добавил: Ludmila | Рейтинг: 0.0/0