Четвер, 18.04.2024, 11:33
Главная » 2012 » Січень » 27 » Олімпіади, конкурси (2011-2012 навчальний рік)
Олімпіади, конкурси (2011-2012 навчальний рік)
Кафедра української філології та історії
Великий талант вимагає
великої працелюбності

П.І.Чайковський

Ні для кого не секрет, що в Миргородській гімназії імені Т.Г.Шевченка навчаються здібні, обдаровані діти. Проте мати талант, обдарування від природи – цього замало, щоб досягати значних успіхів, потрібно багато й наполегливо працювати. Це добре усвідомлюють і учні, і вчителі. Тому перемоги гімназистів у предметних олімпіадах, творчих конкурсах є цілком закономірними й особливо приємними, адже це нагорода за нелегкий труд.
Кафедра української філології та історії Миргородської гімназії імені Т.Г.Шевченка у 2011-2012 навчальному році традиційно взяла активну участь у проведенні ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, мовно-літературних конкурсів.
Основним завданнями олімпіад з базових і спеціальних дисциплін, конкурсів є стимулювання творчого самовдосконалення дітей, учнівської молоді; виявлення та розвиток обдарованих учнів та надання їм допомоги у виборі професії; підвищення інтересу до поглибленого вивчення базових, спеціальних та фахових дисциплін; підвищення рівня викладання шкільних предметів, фахової підготовки учня; виявлення, поширення і впровадження в навчально-виховний процес сучасних методів і прийомів навчання.
Перший етап конкурсу з української мови ім.. П.Яцика та предметних олімпіад з української мови та літератури, історії та правознавства проводився вчителями кафедри між учнями 5 – 11 класів. Переможцями стали гімназисти, роботи яких відзначалися високим творчим рівнем, знанням державної мови, літератури, історії та правознавства, багатим словниковим запасом, яскравістю й оригінальністю думок. Ці учні й мали честь представляти гімназію в другому, міському, турі конкурсу та другому етапі предметних олімпіад. Із цією місією наші гімназисти успішно справилися. Результати були такі.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови і літератури стали учні:
1. Рябчун Юлія 8-В клас – І місце (учитель Барило О.М.)

2. Посельська Ірина 9-Б клас – І місце (учитель Савостьянова Т.В.)

3. Орлова Вікторія 10-Б клас – ІІ місце (учитель Охріменко Л.М.)

4. Різніченко Володимир – ІІ місце (учитель Савостьянова Т.В.)

5. Баніт Анастасія 7-А клас – ІІІ місце (учитель Чистякова К.В.)

6. Даценко Анастасія 9-В клас – ІІІ місце (учитель Савостьянова Т.В.)

7. Закаблук Марина 8-А клас – Ііі місце (учитель Охріменко Л.М.)

Переконливо довели наші гімназисти, що й історію вони знають дуже добре, адже посіли аж 5 призових місць із 9. Це такі учні:
1. Різніченко Володимир 11-А клас – І місце (учитель Бузанов О.М.)

2. Ребрик Катерина 9-А клас – І місце (учитель Носенко В.А.)

3. Вернер Едуард 10-Б клас – ІІ місце (учитель Носенко В.А.)

4. Кривко Євгенія 10-А клас – ІІІ місце (учитель Бузанов О.М.)

5. Олексієнко Владислав – ІІІ місце (учитель Бузанов О.М.)

Блискучим був і виступ команди гімназії на олімпіаді з основ правознавства. Перемогу здобули такі учні:
1. Різніченко Володимир 11-А клас – І місце (учитель Бузанов О.М.)

2. Калініченко Каріна 9-А клас – І місце (учитель Бузанов О.М.)

3. Кривко Євгенія 10-А клас – ІІ місце (учитель Бузанов О.М.)

4. Ремблевська Тетяна 11-А клас – ІІ місце (учитель Бузанов О.М.)

5. Калініна Анна 9-А клас – ІІІ місце (учитель Бузанов О.М.)

У цьому також проводився ХІ Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика. Достойно представили гімназію на ІІ етапі цього конкурсу наші юні філологи.
1. Орлова Вікторія 10-Б клас – І місце (учитель Охріменко Л.М.)

2. Даценко Анастасія 9-В клас – І місце (учитель Савостьянова Т.В.)

3. Баніт Анастасія 7-А клас – І місце (учитель Чистякова К.В.)

4. Жидкомлінов Максим 6-Б клас – І місце (учитель Коваленко Г.І.)

5. Різніченко Володимир 11-А клас – ІІ місце ( учитель Савостьянова Т.В.)

6. Закаблук Вікторія 8-А клас – ІІ місце (учитель Охріменко Л.М.)

7. Ремблевська Тетяна 11-А клас – ІІІ місце (учитель Савостьянова Т.В.)

У творчому мовно-літературному конкурсі імені Т.Г.Шевченка успішно виступила учениця 9-Б класу Посельська Ірина, посівши І місце (учитель Савостьянова Т.В.). Вона ж захищала честь міста в Полтаві під час проведення ІІІ (обласного) етапу цього конкурсу.
Хотілось би відзначити учнів, які вже не один рік радують гімназію своїми перемогами. Це наші одинадцятикласники – Різніченко Володимир, Ремблевська Тетяна, Олексієнко Владислав. Починаючи з 5 класу, вони кожного року ставали призерами ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови, історії, правознавства, Міжнародного конкурсу ім. П Яцика. Гордість гімназії – Різніченко В. – прославив Миргород і наш навчальний заклад у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії.
Неодноразовими переможцями в олімпіаді з української мови та конкурсі ім. П. Яцика ставали учениці 9-Б та 9-В класів Посельська Ірина й Даценко Анастасія, учениця 10-Б класу Орлова Вікторія. Постійним призером олімпіади з історії та правознавства була Кривко Євгенія, учениця 10-А класу.
Хочеться відзначити також Жидкомлінова Максима. Він хоч і навчається лише в шостому класі, проте уже двічі захищав честь міста в ІІІ (обласному) етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім.. П.Яцика.
Покладаємо надії на тих, хто в цьому навчальному році вперше став на п’єдестал пошани – це Баніт А.(7-Б), Рябчун Ю.(8-В), Закаблук М. (8-А), Калініченко К. (9-А), Калініна А. (9-А), Ребрик К. (9-А)
Ми пишаємось такими учнями й бажаємо їм подальших успіхів і перемог.

Просмотров: 1522 | Добавил: Ludmila | Рейтинг: 0.0/0
1 Buzanova
Бажаємо успіхів та процвітання гіминазії!