П`ятниця, 26.04.2024, 21:22
Главная » 2019 » Вересень » 23 » Міжнародний день миру
Міжнародний день миру

Міжнародний день миру надає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до всього людства.

20 вересня в гімназії пройшла акція «Голуб миру» та патріотичний флеш-моб. Діти власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації.

Бажаємо усім нам мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством нові перспективи, не зводячи їх до боротьби за виживання!
Бажаємо нових відкриттів, які зупинять біди, хвороби і катаклізми! Бажаємо творити добро у кожній сфері діяльності, адже це наша країна, наша земля – нам з вами тут жити!
Просмотров: 272 | Добавил: nosenkohistory | Рейтинг: 0.0/0