Середа, 08.05.2024, 17:30
Главная » 2019 » Листопад » 11 » Екологічний захід
Екологічний захід
Екологічне виховання є значним потенціалом для соціалізації особистості, формування системи цінностей, навичок, орієнтованих на життєво-практичну діяльність.

З метою розвитку екологічних знань, формування дбайливого ставлення до оточуючого середовища вчителем біології Хижою Т.О. було організовано та проведено годину спілкування для учнів 6-х класів гімназії «Збережемо рідну Землю».

Захід дав змогу дітям відчути причетність до екологічних справ глобального масштабу на нашій планеті, розумно задовольняти власні потреби, не зашкоджуючи довкіллю, розвивати бажання власноруч допомагати природі, користуватися практичними порадами по її збереженню.
Просмотров: 245 | Добавил: nosenkohistory | Рейтинг: 0.0/0