Четвер, 28.03.2024, 11:34
Главная » 2020 » Січень » 23 » До Дня Соборності України
До Дня Соборності України

Щороку 22 січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту воз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України учні гімназії взяли участь у таких заходах:

- загальногімназійний виховний захід: «Україна – єдина Соборна держава»;

- книжкова тематична виставка літератури в гімназійній бібліотеці “Соборна Україна: від ідеї до життя”;

- перегляд документальних фільмів: «Акт Злуки: відтворення історичної правди», «22 січня – День Соборності України».;

- загальноміські заходи, приурочені Дню Соборності України.
Просмотров: 278 | Добавил: nosenkohistory | Рейтинг: 0.0/0