Вівторок, 16.04.2024, 20:56
Главная » 2020 » Січень » 28

Нагадати жителям м. Миргорода про ротавірусну інфекцію спонукала мене інформація від моїх друзів, щодо наявності проблем зі здоров'ям їх та членів їх сімей.
В багатьох сім'ях фіксуються розлади шлунково-кишкового тракту з важким перебігом у дітей і більш легким у дорослих. .
Наявність таких захворювань серед населення міста підтверджують і фахівці які здійснюють епідемічний нагляд. Так, таких захворювань небагато, вони носять спорадичний, сімейний характер. .
Але враховуючи незадовільний статистичний облік гострих кишкових інфекцій в Україні думаю, що це є верхівка айсбергу. Клінічний перебіг хвороби, її сезонність (зимово-весняний період), частіше ураження дітей - характерний для ротавірусних інфекцій,про які хотілось би поговорити з читачами. .
Ротавірусна інфекція – гостре інфекційне захворювання вірусної етіології з фекально-оральним механізмом передачі, щ ... Читати далі »

Просмотров: 364 | Добавил: Ludmila | Дата: 28.01.2020 | Комментарии (0)