Субота, 20.04.2024, 00:25
Главная » 2019 » Листопад » 18 » Брейн-ринг з правознавства
Брейн-ринг з правознавства
«Мораль і право, право і закон – рушійні сили для життя людини» - під таким девізом пройшов правовий брейн-ринг серед учнів 9-х класів.

Гра, яка присвячувалася правовій та загальноосвітній тематиці була організована з метою популяризації правових знань, формування високої правової культури учнів, підвищення їх ерудиції та розвитку логічного мислення.

Гра проходила у чотири тури, котрі передбачали питання з правової тематики у рамках шкільної програми.

Кожен учасник мав можливість продемонструвати правові знання, отримані на уроках. За результатами гри компетентне журі, до якого входили вчитель історії та права Бузанов О.М., педагог-організатор Хоменко Т.О. та заступник директора Носенко В.А., нагородило кращих правознавців.
Просмотров: 273 | Добавил: nosenkohistory | Рейтинг: 0.0/0